Event Information:

 • czw
  30
  Cze
  2016

  Creative Morning "Startupowe Work&Travel"

  09:00Clipster, ul. Słowackiego 19 Gdańsk , Pomorskie Polska

  Spakuj laptopa i rusz w stronę marzeń!
  Słyszeliście kiedyś o cyfrowych nomadach – osobach dla których podróżowanie i pracowanie to nie wykluczające się sprzeczności ale sposób na życie? Czy wiecie, że osób wybierających taki styl życia ma być do 2035 na świecie aż miliard? Czerwcowe Creative Morning otqworzy cykl spotkań na ten temat, którymi raczyć Was będziemy w Clipsterze przez całe wakacje. Z nami dowiecie się co to takiego workation, które Państwa świata są mekką cyfrowych nomadów, jak znaleźć dla siebie cooworkingi na całym świecie, jak budować zdalny zespół Twojego start-up’u.
  Spotkacie się cyfrowymi nomadami: od startupowców do freelancerów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z budowania zdalnych biznesów i organizacji pracy podczas niekończących się „pracowakacji”.

  UWAGA! My również „wędrujemy”  czerwcowe Creative Morning tym razem pod skrzydłami Clipstera zagości w Sztuce Wyboru. Co więcej nie opuszczamy Was podczas wakacji: kolejne kreatywne śniadania odbędą się w lipcu i w sierpniu również w Garnizonie Kultury czyli otoczeniu Clipstera.

   

  Zdradzamy pierwszego gościa Creative Morning:

  Krystian Koronowski

  Założyciel i CEO Business Paradise | Założyciel i CEO w Energy Banks | przedsiębiorca | Cyfrowy Nomad | Entuzjasta E-commerce & Growth Hacking | Blogger | Podróżnik
  Misja: inspirować młodych ludzi do zastania przedsiębiorcami, którzy zmienią świat!
  Krystian jest młodym przedsiębiorcą z międzynarodowym i wielokulturowym doświadczeniem, którego celem osobistym jest dokonać zmian w świecie. Pasjonuje się mediami społecznościowymi i marketingiem. Związany z brana IT. Karierę rozpoczął jako tester rozwiązań internetowych, aby później stać się mobile deweloperem i kierownika projektów IT, a w końcu CEO.
  Uzależniony od podróżowania: zwiedził 30 krajów w ciągu 3 lat! Półtora roku spędził w Holandii, a kolejne 8 miesięcy podróżując po południowo-wschodniej Azji jako cyfrowy nomada.

  http://www.businessparadise.org/

We are Starter!

infoShare 2016

Starter Rocket