Event Information:

 • śr
  31
  Sie
  2016

  Creative People / Creative Ideas: Praca zdalna a podróże

  17:30Clipster, ul. Słowackiego 19, 80-257 Gdańsk

  Dziś nie stoimy już przed pytaniem: "być albo nie być", a raczej trapi nas "surfować czy nie surfować". Szczególnie dotyka to osoby, które jadą na wakacje lub w swoją wymarzoną podróż i z jednej strony mają ochotę zapomnieć o pracy i troskach życia codziennego, a z drugiej strony, widzą ogromne zalety z korzystania z Internetu w podróży. A co w momencie, gdy zechcemy te dwa światy połączyć i zapragniemy zostać Cyfrowymi Nomadami, którzy podróżują i pracują z najróżniejszych miejsc na świecie. Projektowanie stron internetowych, tłumaczenia online, SEO, czy biznes dronowy to tylko kilka przykładów. Wady i zalety. Ograniczenia i szanse. Czy bycie Cyfrowym Nomadą to tylko praca w raju i popijanie drinka z palemką stojącego na bambusowym stoliku? Przyjdzie i przekonajcie się sami!

  Gośćmi spotkania, które odbędzie się w ramach letniego programu Clipstera będą: Alicja Rapsiewicz i Andrzej Budnik - podróżnicy i blogerzy. Prowadzą wspólnie najstarszego, aktywnego bloga podróżniczego w Polsce – LosWiaheros.pl - Podróżuj, odkrywaj, inspiruj..

  Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale obowiązują zapisy! Liczba miejsc jest ograniczona. Zadbaj o miejsce dla siebie już teraz: https://creativepeoplecreativeideas.evenea.pl/

We are Starter!

infoShare 2016

Starter Rocket