Event Information:

 • wt
  31
  Maj
  2016

  Creative Morning "Siła w tłumie!'

  Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak go sfinansować? A może chcesz sprawić, żeby społeczność dowiedziała się o Twojej inicjatywie? Dołącz do kolejnego Creative Morning i poznaj tajniki crowdfundingu. Podczas spotkania dowiesz się jaki potencjał drzemie w tłumie, czym jest, jak działa i co można zyskać dzięki finansowaniu społecznościowemu.

  Idea crowdfundingu nie jest skomplikowana - prywatne osoby niewielkimi kwotami wspierają konkretny projekt. Stworzenie kampanii to złożony proces, ale potencjał, takiego finansowania jest bardzo duży - trzeba go tylko odpowiednio wykorzystać. Jedna z najbardziej znanych, polskich kampanii w ostatnich latach to Pebble, zegarek z wyświetlaczem takim jak w czytniku Kindle'a, z możliwością połączenia z systemem operacyjnym iPhone'a lub Androidem. Już przez pierwsze dwie godziny od rozpoczęcia zbiórki, pomysłodawcom udało się zrealizować cel i zgromadzić 100 tys. dolarów. W kampanię zaangażowało się 65 tys. prywatnych darczyńców. Chcesz się dowiedzieć, jak to zrobili? Przyjdź już 28 kwietnia, na godz. 9.00 do STARTERA.

  Crowdfunding jest wyrazem zachodzącej w dzisiejszym świecie zmiany: inwestorzy, czy zarządy wielkich firm nie są już niezbędni! Dziś to tłum ma siłę decydowania.

  Prelegenci Creative Morning:


  Michał Połetek
  Od najmłodszych lat zaangażowany w działalność społeczną z krótkim romansem z polityką. Przeszedł drogę od samorządowca, przez pracownika uczelni, startupowca i wreszcie organizatora kampanii crowdfundingowych. Obecnie #crowdfundingHERO w PolakPotrafi.pl. Jest koordynatorem największych kampanii crowdfunidngowych w Polsce. Porzucił studia na Politechnice Poznańskiej, by zająć się własnym startupem. Zawsze przedkłada praktykę nad teorię i lubi samodzielnie dochodzić do dobrych rozwiązań. Crowdfunding to dla niego największa rewolucja społeczna naszych czasów. Współtworzył i rozwija natłok.pl, pierwszą w Polsce redakcję skupioną wyłącznie na crowdfundingu. Bardzo często zadaje sobie jedno z najistotniejszych pytań w życiu: Dlaczego ludzie... są?


  Mateusz Chłodnicki

  pomysłodawca i założyciel Shuttout. Od 16 lat związany z biznesem internetowym. Pierwszą firmę zajmującą się hostingiem internetowym założył na pierwszym roku studiów. Współzałożyciel pierwszego w Polsce i największego wydawnictwa elektronicznego Złote Myśli. Zaangażowany w tworzenie platformy Nexto.pl. Pasjonat nowych technologii, internetu i fotografii.

  Plan spotkania:

  09:00 - 09:30 - Rejestracja uczestników i networking
  09:30 - 10:00 - Michał Połetek - (PolakPotrafi.pl)
  10:00 - 10:20 - Mateusz Chłodnicki (Shuttout)

  10:20 - ……. - Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe

  Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

  Organizator

  Partner

  Patron medialny

  Taken us back to the norms and expectations of advice the.

We are Starter!

infoShare 2016

Starter Rocket